| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.
Acum o luma m-am vopsit bruneta fara sa stie parintii mei, cand am ajuns acasa tata nu s-a suparat deloc dar mama da si acum mi s-a cam luat vopseaua si am mai multe culori in cap si se vede aiurea, eu deja mi-am cumparat alta vopsea dar nu stiu daca sa ma vopsesc iar fara sa stie sau sa vorbesc cu ea, cu mama, dar mi-e frica ca nu o sa fie de acord. Nu stiu ce sa fac.
(16 ani)

Răspuns Câştigător
| samuelrockwer a răspuns:

Buna! Cel mai bine incearca sa vorbesti cu ea, spune-i ca asta e ultima oara si data viitoare ii ceri permisiunea ei.
Eu cred ca o sa te inteleaga doar e mama ta, o sa te lase sa-l vopsesti de data asta daca vorbesti cu ea si promite-i ca e ultima oara cand faci asta de capul tau. Numai bine!

| iamme0 a răspuns (pentru samuelrockwer):

Mulțumesc, am vorbit si s-a oferit chiar sa ma vopseasca ea happy

| samuelrockwer a răspuns (pentru iamme0):

Buna! Cu placere, ma bucur happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Realizezi ce face vopseaua parului? De ce te-ai vopsi la 16 ani? :-s