| anonim_4396 a întrebat:

Ador povestile de dragoste :X:X:X va rog frumos imi puteti scrie cateva prin care eu sa plang aveti inspiratie imi puteti scrie una? Sau poate chiar propria voastra poveste de dragoste...As dorii foarte mult una va roooog imi puteti da? Dau funda + vot pentru toate povestile!:*:*

Răspuns Câştigător
| irina41099 a răspuns:

Pai e scrisa de mine si o sa aiba mai multe capitole.Nu e perfecta si nu e cine stie ce dar ma perfectionez plus ca urmatorul capitol va fi mai bun.Se numeste Lacrimi de inger http://sasu.fairtopic.com/t4888-lacrimi-de-inger