| simonafrumoasa a întrebat:

Sall! scrieti-mi si mie niste povesti frumoase de dragoste! poate chiar propria voastra poveste sa fie ceva frumos. PUP dulce! pa pa pa!

5 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

La varsta de 18 ani am avut primul meu prieten.Din prima clipa in care l-am vazut am simtit mii de fluturasi in stomac.Nu era zi sa nu ma gandesc la el. Mereu il vedeam pe afara, vorbea cu mine mereu, zambetul acela frumos al lui ma facea sa zambesc, cuvintele care mi le spunea m-au facut sa ma indragostesc de el.Imi doream nespus de mult sa fiu impreuna cu el dar nici unul din noi nu facea primul pas(desi amandoi ne placeam). Pana la urma mi-am facut curaj si i-am spus ceea ce simt pentru el si am format o relatie.
Prima mea relatie a fost frumoasa.Am invatat multe de la elsadalaturi de el am invatat ce inseamna cu adevarat cuvantul"iubire".Am trecut prin multe impreuna, am intampinat multe piedici dar am rezistat si totul a fost bine.Am fost un an impreunahappy.Un an plin de clipe, momente minunate.Mi-as fi dorit sa dureze la infinitv dar din pacate nu a fost asasad. La scurt dupa ce am implinit un an el a pus punct relatiei si fiecare a luat-o pe drumul luisadAm pierdut persoana care imi completa viata, persoana la care zambeam doar cand ii vedeam si ii auzeam numelelove struck, persoana pentru care as fi fost in stare de oricesad.
A trecut o luna de la despartire dar niciodata nu il voi uita.Mereu va ramane in inima si in sufletul meu oricat mi-ar fi de greusad

| EdynSt a răspuns (pentru mihaelaa18):

Suna ciudat, dar pot sa iti pun povestea in o noua carte de-a mea? Mi-a placut foarte mult si cred ca e foarte frumoasa. Daca nu vrei, nu este nicio problema.

| mihaelaa18 a răspuns (pentru EdynSt):

Da,de ce nu? poti sa o puihappy
ma bucur ca ti-a placut :*

| EdynSt a răspuns:

Ai aici o poveste de dragoste scrisa de mine. E mai mult fantasy si sper sa iti placa. Aici ai un link catre ea. Sa citesti de la capitolul I. http://edy-blog-boss.blogspot.com

| mystery1girls a răspuns:

Încearcă şi pe blogul ei, poate îţi place ceva:

https://sangesitrandafiri.wordpress.com