| Culturism69 a întrebat:

O intrebare pentru posesorii de tatuaje.
Stiu ca poate aveti de scris foarte mult dar imi/ne puteti povestii povestea din spatele tatuajelor voastre? Chiar sunt pasionat de povestile astea..findca fiecare are o poveste aparte.
Si cateva detalii despre tatuaj? >:

Răspuns Câştigător
| AntonyaCeaCurioasa a răspuns:

Pai am un tatuaj la incheietura mainii cu un trifoi. Care e povestea aceliu trifoi? Pai mai de mult am fost la un lac cu cativa prieteni si eu nestiind sa inot am alunecat de pe mal si am cazut in lac. A venit salvarea cu tot alaiul fiindca ma lovisem rau si la cap si..ma rog era destul de grav. si cand eram in spital am avut un vis in care aparea o pasare colibri tinand un trifoi in cioc. Cand m-am trezit langa patul meu mai era un pat in care statea o fetita cu ambele picioare in ghips care purta un lantisor cu un trifoi verde foarte frumos. Au venit parintii ei la ea si cu o asistenta care i-a dat jos ghipsul din picioare si fetita a inceput sa mearga pana la patul meu si m-a intrebat "cum ma cheama". I-am raspuns si atunci mi-a dat trifoiul de la gat. A fost ceva...care m-a miscat mereu.

| Culturism69 explică (pentru AntonyaCeaCurioasa):

Ce poveste frumoasa si impresionanta!

1 răspuns: