| member000012 a întrebat:

ajutati-ma si pe mine cu ceva, nu stiu unde sa imi fac ziua de nastere, sunt nascuta in decembrie si locuiesc in constanta fac 14 ani...cea mai buna idee primeste funda si vot!

1 răspuns:
| dianadiana14 a răspuns:

Pai ai putea sa mergeti la mall sa vedeti un film apoi la MC Donals sau orice fast-food si tu sa faci cinste... apoisa va plimbati prin mall, magazine.crede-ma ca am fost la vreo 5 astfel de "petreceri" si a fost super tare.LA MULTI ANI :*:*:* si distractie placuta. fundita? plz puppy dog eyes