| Marilena_7549 a întrebat:

Buna TPU

Am auzit o stire mai veche despre Harry Styles si "Paris girl", deci imi poate spune cineva ce s-a intamplat intre ei doi( pentru ca Harry a suferit mult si vreau sa stiu ce a fost)?

Răspuns Câştigător
| RaluLoveM3 a răspuns:

laughing fata aia a fost prietena lui cand el avea 15 ani... si ea a spus pe twitter ca ei sunt doar prieteni si ca nu e nicio poveste de dragoste.a fost cand ei aveau 15 ani, doar atat. Fanii astia mai disperati inventeaza chestii mereukiss FUNDA?big grin

3 răspunsuri:
| RaluLoveM3 a răspuns:

Cine e Paris Girl? ...si daca Harry ar fi avut vreo treaba cu ea era de mult peste tot pe facebook si twitter, cred ca nu stii binebig grin

| Marilena_7549 explică (pentru RaluLoveM3):

Am vazut intr-un videoclip, acum nu stiu ce sa spun... de aceea am intrebat.Dar pana sa raspunda cineva, am mai cautat eu si cred ca e vorba despre Felicity Skinner.

| Marilena_7549 explică (pentru RaluLoveM3):

Da, multumesc. Am auzit chestii si am si vazut un videoclip in care el plangea in timp ce isi spunea poveste respectiva despre acea "persoana"... dar mersi.

| RaluLoveM3 a răspuns (pentru Marilena_7549):

laughing fata aia a fost prietena lui cand el avea 15 ani... si ea a spus pe twitter ca ei sunt doar prieteni si ca nu e nicio poveste de dragoste.a fost cand ei aveau 15 ani, doar atat. Fanii astia mai disperati inventeaza chestii mereukiss FUNDA?big grin