| Mdll966 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostru.Astazi m-am certat cu cea mai buna prietena a mea.Am vrut sa fac o gluma si am scris pe un bilet numele unui baiat pe care ea il place, dupa care i-am pus-o in penar. Ea cand a vazut hartia, a intrebat cine a scris asta, iar eu m-am prefacut ca nu stiu nimic.La sf oreleor i-am spus ca eu am fost si s-a suparat.Am vb cu ea si mi-a spus ca o sa vb despre asta urmatoarea zi.Credeti ca exista sanse de impacare? Cum as putea sa o impac? DAU FUNDAhappyMs

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Explica i ca a fost doar o gluma si ca nu o sa se mai intample...o sa i treaca supararea chiar o so mai tina un pic

1 răspuns:
| Nolkyz a răspuns:

Exista, nu-ti face griji. E o copilarie, nu s-a prabusit cerul.