| Yosifica a întrebat:

TPU... am mare nevoie de ajutorul vostru m`am intalnit cu baiatul pe care il plac si se uita insistent la mine si mi-a zis ca de ce nu ma uit la el si eu nu i-am raspuns nimic si mi-a zis ca stie psihologie, la ce credeti ca se referea? si-a dat seama ca-l plac?

2 răspunsuri:
| DAC a răspuns:

Nu pot sa stiu ce gandeste el, dar probabil ca la asta s-a referit.O persoana indragostita se uita greu in ochii celui ce il place, inseamna ca s-a prins!
Da de ce esti panicata? Bucura-te, asa macar poti avea o sansa! happy

| Morticel a răspuns:

Probabil da,thinking Poate simte si el acelasi lucru pentru tine