| Unniique a întrebat:

Bună, TPU! Am nevoie de ajutor. Cum aş slăbii? Fără " du-te la alergat " că aţi văzut prognoza meteo.
Exerciţii, ce şi la ce ore să mănânc. Nu vreau să slăbesc neapărat sănătos, vreau să slăbesc! Cam 3 kg pe săptămână.
Fundă!;(

3 răspunsuri:
| yyyyy a răspuns:

Pai nu mai manca dulcuri, mai ales cipsuri si ciocolata, cornuri etc. Mananca ciorbe, supe.Paine sa nu mananci, fainoase, cereale. Poti manca pe la ora 9:30 dimineata de exemplu cum te trezesti, apoi pe la 12 sau 1, poti sa mai mananci pe la 5. P.S.Intre mese trebuie sa mananci cate un fruct, iaurt etc. Atentie! Mai bine mananci des si putin decat rar si mult. Te ingrasi mai repede daca mananci rar si mult. Ca exercitii poti alerga putin prin casa, poti face gimnastica, sa faci podul, abdomene, sa dansezi (tot sport este).

| LolaLollita a răspuns:

Fara paine.
Fa-ti supa de varza, mananca oricata.
Suc de lamaie, portocale, grepfruit zilnic.

| sisimiki a răspuns:

Buna! eu iti recomand o cura de slabire cu puncte ex pe zi trebuie sa mananci doar40 de puncte fiecare mancare are un anumit punctaj cauta pe google reteta de slabit cu puncte acolo vei gasi ceea ce ti am spus sse slabeste cam 5kg in saptamana Succes!