| romavik1 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Vreau sa merg mai departe pe profilul stiinte ale naturii intensiv engleza,dar am o mica problema cred eu, nu stau bine cu fizica, dar in schimb stau foarte bine cu celelate obiecte.Am media generala 9, 66.Credeti ca o sa ma descurc in viitor daca o sa merg pe acest drum?
P.S.
Dupa liceu vreau sa ma duc la medicina.

2 răspunsuri:
| DaReZon a răspuns:

Pai la Stiinte ale naturii, teza o poti da intre fizica/chimie. Fizica va fi importanta de asemenea dar tine minte ce ti-am zis. Poti da la chimie. Te vei descurca tu la fizica. Invata bine formulele. Acum depinde si de profesor. Good luck.

| lauraroxi a răspuns:

Sigur o sa te descurci!