| brunettenini a întrebat:

Buna TPU am nevoie sa ma ajutati cu o idee eu stau la tara m-am plictisit singura aici si vreau sa merg la oras si la oras am si o verisoara apropo si nu stiu ce motiv sa bag la taicamiu sa am lase nu aveti voi o idee as aacum rapid va rog multumesc funda

3 răspunsuri:
| EuNumaiEuNumai a răspuns:

Poti sa ii spui ca trebuie sa ii duci ceva neaparat la verisoara ta,sau sa iti dea ea ceva si daca nu mergi acum nu mai iti da, ii mai poti zice ca trebuie sa iti arate ceva iar apoi ii zici ca ramai peste noapte la ea ca nu ai cu ce merge la tara, sau inventezi tu ceva, sau pur si simplu ii spui ca esti foarte buna prietena cu verisoara ta si la tara te plictisesti si vei putea sa stai cu verisoara ta, mai schimbati o vorba si nu te plictisesti la ea, sper ca te-am ajutat... funda?:*

| CaliNnn a răspuns:

Hmm.Te-a invitat cu ea la ziua unei colege de-a ei. mergeti cu cortulaughing te duci in excursie cu ea. gasesti tu esti fata desteapta! succes

| brunettenini explică:

Nici un ras nu e bun
da os a dau o funsda totusi