| NuStiTotulDespreMineAsaCaTaci a întrebat:

Am nevoie urgent de niste statusuri noi.

Răspuns Câştigător
| Mariax3 a răspuns:

~Dupa primul fum viata nu mai pare asa dura. E doar o impresie, deci mai trag o tura!
~Lasă la o parte problemele tale toate, trage incă un fum şi lasă-te pe spate.
~După un fum simte şi el senzatia, că noi preferăm tentatia, oricare ar fi destinatia.
~Azi invatam litera „J", copii. Adica: Jim, Jack, Johnny sau J&B!
~Şi mă gândesc la ce nu e permis. La ce e interzis. La ce eu numesc : vis!
~Aşa că alungă grijile, ridică mâinile, agitatie, gălăgie, scoate foile, vreau să aud că strigă fiecare: " Dacă timpul curge, să curgă în pahare! "
~Paharele sus! Sampania sa curga! Respect pentru fetele destepte care i-au facut pe fraieri sa planga!
~Şi nimic nu se compară cu vremea când stăteam la scară şi mâncam din aceeaşi pungă de seminţe şi fumam din aceeaşi ţigară!
~Lady, stai chill! Ei vor ceva serios, le-ai dat tot ce le’a trebuit si i-ai intors pe dos.
~Nu vorbesc frumos când îmi vine să-mi bag pe**a, asta înseamnă că nu pot să îmi ţin ura! Poţi să mă urăşti, nu te condamn, dar când suntem faţă în faţă mai bine îmi eşti fană;*!
~Şi nu-mi spune „ soro" că nu eşti fiica lu’ mama! Puţini mă cunosc. De ştiut, mă ştiu o grămadă. Unii ştiu de ce-s în stare, alţii nu vor să creadă!
~Sunt diferită de majoritatea. Poate din simplu’ fapt că mi-a plăcut si berea şi cartea!
~Relatia asta-i ca jointul ajuns la filtru. Zic: cat mai vrei sa trag sa ma frig ca tampitu`?
~Unde am fost eu n-o să ajungă niciodată, iar dacă crede asta e o proastă!
~Tu comentezi de alţii, dar uită-te la tine! Ea ştie să ţină un şmecher, tu de abia te ţii să nu faci pe tine.
~Eşti gândul meu bun, când mă ascund in fum şi spun că poate o să am cu tine un final de drum!
~Nu mai pune tu atâtea sentimente din prima că în scurt timp te lasă la pământ mai rău ca heroina.
~Te exprimi în lacrimi vărsate, asculţi o melodie şi te laşi uşor pe spate în acelaşi pat plin de păcate.
~Inca o tigare fumata,/Durerea tot nu e afectata,/Doar ochii par sa simta ceva/Caci lacrimeaza intr-una,/Poate ii deranjeaza fumul/Sau poate vad finalul...
Hai zdreanto iesi in fata, dai tuu` pofta d` viata. Arunca gesturi d` tarfa din tine, suge`0 cum stii` tuu` mai bine. Te ia cu el, tuu` ai vrt, dar el s`pisa p` tine, sh m` alege p` mine.
• Esti mai dezinformat decat erau ai nostri in revolutie
• Tu, o să te duci dracu
• Fa du'te! Eu nu pun botul sunteti prea multe!
• Si'ti vezi de treburi, ca oricum viata merge'n suturi
• Eu nu tin cont de ce crezi tu sau ce'i in capul tau.
• Stinge luminile, sa mergem la risc. Admiram peisajul nocturn.
• Inveti sa te bucuri mai des si fara ajutor
• Uuu uratelor!
• Dumnezeu ne da la toti da nu ne baga pe card!
.• Ai cazut - te'ai ridicat - inveti noi moduri sa te scuturi.
• M-am saturat sa te lovesc cu vorbe si ma chinui sa tac.
• lenea **** planuri mult mai rau ca pizdele.
Sunt sătulă de tine, sătulă de noi. Stai, nu pleca! Ia şi trecutu’ şi căraţi-vă naibii amândoi!
Mi-am băgat ****`n vorbe şi totul era perfect. Greşit sau negreşit, nu mă schimb! Promit.
• nu sunt singura in ploaie si vant. am cei mai buni prietenei de pe pamant.

• Incearca sa razi si tu de viata, nu lasa numai viata sa rada de tine."

"

• Uneori amintirile trebuiesc pastrate • Insa cei mai multi se feresc sa faca asta. •

• Ma inalt sa zbor • Din nou • Dar uit ca aripile le-am pierdut • Cad si dau cu capu' de trecut • Si doare iar • Cum a durut demult • Da' trece • Si-o iau de la inceput •

• Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •

• Nu conteaza in ce maniera ne'am imprietenit • Conteaza ca suntem de nedespartit •

• Putem spune ca ne stim din totdeauna • In momente grele ne-am intins una alteia mana •

• Si poti sa-mi iei ce vreei • Cand am langa mine toti prietenii mei •

• Respectu` este ceea ce primesti • Pentru ceea ce faci • Si o faci bine • Tu ma barfesti pe mine • Deci din respect ma pis` pe tine

• Toti avem probleme • Conteaza cum le facem fata • Nu le da prea multa importanta • N`ai decat o viata •

• Am invatat sa suport • viata e grea • Dar nu suport un tradator • Asta-i boala mea •"

• Pentru ca Ea nu m`a lasat niciodata la greu :* •"

• Peste toate trecem q capul Sus • Ne avem una pe alta si asta`i mai Presus •

• pfff Ce sa-ti Fac? asta e Firea.credeai Ca n Viata Te inseala Doar privirea?

• Sunt parsiva`atunci cand cred ca lumea Ma Ubesjte, Invat sa intorc spatele cand nu sunt pretuita, Invat sa ma fac respectata, Chiar daca nu toata lume m`nghite

Nu ma crezi in stare? Nici o problema, nu ma cred nici eu! d.aia ferestate de ziua in care o sa prind tupeu!

• Am nevoie de cineva da\' n\'am nevoie de Oricine.eO am nevoie doar de cei care au nevoie de mine!:X"

• Peste toate o sa trecem cu capu`sus__Ne avem una pe alta asta`i mai presus

• Zambetul este accesoriul meu preferat

• Ce rol vrei sa joc acum? Sa fiu ca ieri nevinovata sau azi ca niciodata

• Frize` Brize` o sa-mi fie dor de ale tale Crize`)

• "Nu am nevoie sa-mi se`arate vreun drum sau sa fiu invatata cum sa gandesc acum!

• mi place zambetul tau si chipul tau de copil, Imi place parfumul tau, imi place cum te imbraci Imi place cand razi, cand plangi, cand taci :]

• Durerea te-a maturizat, te-a pus pe gânduri.Te-a învățat să citești printre zâmbete și rânduri. Ștergi o lacrimă dar nu poți să ștergi amintiri."

• O sa iubesc ce-mi place O sa uit ceea ce ma doare Nu o sa iert ceea ce mi se greseste O sa fiu buna cu cine merita! Si rea cu cine trebuie!

• Nimanui nu ii pasa daca esti trist, asa ca ai putea la fel de bine sa fii fericit

"->Un prieten este greu de gasit,? i mai greu de parasit? i imposibil de uitat!:*"

Stiti voi sentimentu` de prietenie, O siguranta, un refugiu pe VESNICIE :X
"?[As vrea sa tina capul sus si sa stie ca la greu o sa fiu cu ea. Nu lasam lantul strâns dintre noi sa rugineasca. Nu se baga intre noi vreun baiat sau vreo proasta!]"

Am să.i iert pe toţi care decid să plece din viaţa mea pentru simplu fapt că au făcut parte din ea şi şi.au pus amprenta atât de adânc în sufletul meu încât nu o să.i pot uita niciodată

Inca te uiti la poze, de mult facute. Si realizezi ca-s doar amintiri pierdute:[

N`am timp sa ascult, vorbe de la toti prostii aruncate-n vant! "

Nu vreau sa fac ceva frumos cand stiu ca nu are rost, Sunt incapatanata si imi place asa cum sunt si daca nu-ti convine eu n-am sa plang

Nu am de gând să mă agit pentru ce zic alţii, şi nici nu am de gând să ofer mai mult decât primesc. Ce e al meu, e al meu.Ce e al tau nu ma intereseaza

Ne-am invatat una pe cealalta ca viata merge inainte, cu bune, cu rele, asa e sa fie, dam de greu stim sa trecem peste. ♥ :X

Nu-mi pare niciodata rau cand imi vad fostul prieten cu altcineva, mama mi-a spus mereu sa dau jucariile vechi cui nu le poate cumpara!

Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima.

Impartasirea bucuriilor, nu a suferintelor, creeaza prietenul

Miracolul oricarei copilarii este ca, oricat de apasatoare ar fi imprejurarile in care se petrece, sufletul copilului pastreaza o inocenta sub atingerea careia totul imprumuta ceva din farmecul unui basm.

Prietenul la nevoie se cunoaste; x

Prietenii adevarati nu vor nimic de la tine, in afara faptului ca vor sa fie langa tine, sa se simta bine in prezenta ta.

Inima tuturor varstelor este jocul impletit cu copilaria.:]

Câinele - singura vieţuitoare care a dus la perfecţiune vocaţia prieteniei.

Este foarte periculos să trăieşti. Cine trăieşte, moare.

Viaţa de mâine este prea târzie - trăieşte azi

Există zile în care a trăi nu are sens.
Te doare cand vezi ca nu'mi pasa.si iti zic mereu.nu mai conteaza lasa

Poate motivu ptk care ne uram.este ca nu suportam faptul ca ne iubim

Poate acum nu ai chef nici sa o bagi in seama.dar daca maine dispare, ai sa vezi ce mult inseamna

Oare. Fara ea ai fii la fel? Da oare. Fara ea te`ai simti altfel? Caci daca e departe, nu te mai simti intreg. Spui : " Pune-o intr-o mie de fete ca tot pe ea 0 aleg " `!; x

Si'ar dori sa mai aiba motive sa lupte.Dar e tarziu!

Nu te vreau pe tine, cel de azi, cel schimbat----vreau inapoi baiatul ala caruia o data i-a pasat!

Esti locu in care intotdeauna m-am intors.tu ma aduci mereu la normal cand is intoarsa pe dos

Te detesti K `.O vezi cum pleaca cu ochii goi! Tu prea mandru s`o opresti--crezand ca vine inapoi.;-j

Sper sa intelegi ca n-am sa mai fiu la fel daca tu ma ranesti.chiar daca nu o fc intentionat.tu tot gresesti

•As vrea sa te mai Cred Cand imi Sp Ca ma Iubesti, as Vrea sa Cred in tine, dar sunt doar Cuvinte, de Care, Crede`ma m`am Saturat•

0 sa-ti aduci aminte d 1000 d ori ca`ai avut odata 0 papusaa`!

Esti primul sincer care as vrea intr-o zi sa se intoarca.
- Daca tu esti online…eu sunt pe invizibil.
- Azi am avut o zi fierbinte – am fost abuzat de profi, si din fata, si din spate!
- Stii rutina… Tu imi scrii mesaj…si eu il ignor.
- Daca n-ai avea picioare nu ai purta papuci…atunci de ce porti sutien?
- M-am nascut sa fac fite … Nu sa le suport pe ale altora …
- La pescuit…Nu deranjati si nu dati BUZZ cã-mi speriati pestii.
- Adevarul n-are pret, de-aia n-am de-ales si-ti vand minciuni
- Este bine sa lasi bautura … insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.
- Cel mai important nu este sa stii … mai important este sa ai telefonul celui care stie.
- Daca iti este foame – mananca sare : o sa-ti fie sete
Daca o pasarica ti-a soptit ceva… atunci inseamna ca ai innebunit pentru ca pasarelele nu vorbesc
1. Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel
2. Cand viata iti intoarce spatele…prinde-o de fund…
Orice ar fi, voi fi aici mereu
Stii bine te poti baza, ai sprijinul meu.;
Cel mai bun accesoriu pentru o fata: prietenii ei;
Nu-mi spune cum sa-mi aleg pretenii. Ma pricep la asta. Ca dovada, te-am ales pe tine;
Un adevărat prieten este cel care îţi ţine mâna şi îţi atinge sufletul.;
Caa doua surori am fost mereu uNa pentru alta, si daca mi-ai spus ce e rau. ti-am ascultat sFatul!;
iti spun pentru a mia oara, fiecare zi cu tine e extraordinnara!
Isi aleg vorbele foarte atent, si orice cuvant de al lor suna a compliment
Si poti sa`mi iei ce vreei • Cand am langa mine toti prietenii mei •"
• Nu conteaza in ce maniera ne'am imprietenit • Conteaza ca suntem de nedespartit •
Peste toate trecem cu capul Sus • Ne avem una pe alta si asta`i mai Presus •
Ai fost cu mine, cu mine ai tras mereu. Si aici nu ma refer la bine, ma refer la greu!
cat timp suntem impreuna, nimic nu e greu!
Prietenia este o haină valoroasă care se curăţă când se murdăreşte, nu se aruncă la prima pată.
Facem tot ce stim si nu ne oprim • Traim viata din plin • Facem ce stim •
Egoista e cuvantul ce ma defineste cel mai bine. N`as lasa pe nimeni sa te ia de langa mine!
#.Nu mai vreau sa te aud. :] Nicii pe tine nicii cum minti`.
#. Este locul in care intotdeaunna m`am intorsss ` Tu ma aduci la normal cand simt ca`s intoarsa pe doss.
#. Cand aii pe ciinneeva langa tiinee`nu stii sa apreciieziii` realizeziii ca fara el ti.e greu de`abia dupa ce il pierzi`!
#. Realiiizeziii cat de mult iti lipsesteee acel cineva care zii de ziii itiii zambeaa si in sufletul luii te iubbea chiar daca nu-ti spuneea
#.Ii era greuuu ca te iubbeste sa iti spuna ` ii era greu sa te priveasca in ochiii, sa te ia de mana
#.Ca si tuu tiii la el poate mai mult decat tine el la tine asa ca fa tu primul passs`aiii incredere in mine`
#. zii de ziiii` pass cuuu passs. te gandestiii, ca el te iubeste si tu il iubbestii`

Sunt udă``S-S-Sunt udă``Sunt udă ploaie, băiatu' mă îndoai``Îmi place``Î-Î-Îmi place``Îmi place aşa`` O la l``love struck

Unii chiar nu gandesc dupa tipar, de asta in viata mea declar ca`s unic proprietar

Si hai sa plecam departe! Sa uitam de toate;]Sa fim acei copii.Ce mereu se vor iubi! love struck

•Trăiesc din fantezii, visez la nebunii, e o poveste` pe care o Stiï. smug love struck

# În sfârşit am găsit pe cine trebuia ♥, el e cel care merită toată dragostea mea şi i-o voi da.♥ -

# Cand te uiti la ea, parca te uiti la soare. Simti cum inima-ti bate, din ce in ce mai tare! ♥

# Vom fi fericiti zi de zi tu-mi vei da pofta de viata daca te am pe tine, nimic nu mai are importanta happy.

# Tu m-ai lasat pentru alta, si tot tu esti acu' gelos? Tu esti prost? Nu vezi ca n-are niciun rost? raised eyebrows -

Nu-ti face griji daca esti singura, pentru ca Dumnezeu se uita la tine zicând :
" Te pastrez pentru cineva special "?

Am invatat sa respect • ea respecta doar banii • Eu am invatat sa lupt singura • ea e zero fara tati si mami •". love struck

Sa curga °Jack si °Redd Bull pana dimineataa`. Respeect pentru cei` cu poftaa de viataa`! love struck

• Am invatat sa suport • viata e grea • Dar nu suport un tradator • Asta-i boala mea •
Incerc sa ascund calvarul numit depresie si zambesc fals doar pentru o buna impresie
.nu sunt perfeCta, dar de ce m’as sChimba cand prietenii ma iubesc si aSa?•

• nu sunt singura in ploaie si vant. am cei mai buni prietenei de pe pamant.

• Incearca sa razi si tu de viata, nu lasa numai viata sa rada de tine."

"

• Uneori amintirile trebuiesc pastrate • Insa cei mai multi se feresc sa faca asta. •

• Ma inalt sa zbor • Din nou • Dar uit ca aripile le-am pierdut • Cad si dau cu capu' de trecut • Si doare iar • Cum a durut demult • Da' trece • Si-o iau de la inceput •

• Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •

• Nu conteaza in ce maniera ne'am imprietenit • Conteaza ca suntem de nedespartit •

• Putem spune ca ne stim din totdeauna • In momente grele ne-am intins una alteia mana •

• Si poti sa-mi iei ce vreei • Cand am langa mine toti prietenii mei •

u pune punct`. Cand inima iti cere virgula`

Chiar daca nu`s toate roz, tot le colorez odata

°De azi arunc totul la gunoi numai vreau nimic nimic inapoi

Scuza'ma daca sunt prea insistenta, Dar tu esti ca un drog si eu sunt dependenta

Ne leaga`zambete` si`lacrimi` Ne Leaga`o prietenie`Fara Margini

Eu imi *** viata. viata ma *** pe mine.suntem un cuplu fericit.si ne simtim bine

E greu sa zambesti atunci cand ti-e greu

Mai bine mor pentru ceva, decat sa traiesc degeaba.

si cum se schimba unii-n curve nici nu-ti vine sa crezi

Its' time for "I don't care"."

Si daca nu ai fi Tu, cine as fi Eu!?"

""unii oameni nu gandesc, vorbesc si, ranesc!""

Esti tot ce-am iubit.Si ce voi iubi.:X

->Chiar nu e treaba ta!

De atat barfa m`am intoxicat, dar s` stii` ca omul` nebarfit e 0m ratat

• Imi cereai false scuze, aveai priviri confuze, citeam minciuni pe buze, acum incep sa ma amuze, nu ai fost ca oricare altu` ai fost ca si celalalt

Iti spun pentru a mia oara: fiecare zi cu tine este extraordinara!

Sa ai grija cum t porti cu mine` daca` mai vrei s` tin la tine`! K sunt prea dulcee` cum m` port cu tine`, n`am aere ca sh tine`

Heyyy`, strange`ma in brate`! Daca` vrei s` intelegi ce e`n inima mea t rog nu` mai plecaa`

0 sa-mi intelegi problemele la timpul` potrivit!

Imi pare rauu`, dar n`am pret! T simti proprietarul` me0, sunt mai mult decat atat! Crezi ca sunt un trofeu` sh chiar daca` ar fi asa esti departe d premiuu`!

N`ai curaj s` ma lasi, s` traiesti fara mine`! K nu` poti s` respiri, atunci cand eu nu` sunt langa tine`!

M`am schimbat sh pot visa acum! Nuu` mai vreauu` s` cer, voi obtine` oricum!

Sh nu`mi pasa d nimic! Imi traiesc viata dup` bunul meu plac

Frumusetea se deduce ink` d la primuu` zambet, d la prima privire d la primuu` cuvant.

Mi`e dor s` te privesc fara s` spun nimic. Mi`e dor s` numar secundele un pic cate`un pic

●Sa fii capabil sa vezi realitatea.este un mare dar. ●

xD | invidia doare =). sunt prea tare b-)! |
#. Timpu` se scurge`n [RELUARE]. =X

. Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu`! =]

.N`am nevoie de diamantele tale Ca sa stralucesc; X

.•[O faţă de [PRINŢESA]!
Un corp [INDECENT]!
Şi un stilou`.
Să mă induci în [TESTAMENT]!•

. Frumusetea nu` se masoara.
Ea se apreciaza din vedere :]

.•Nu arunc cuvinte inainte;]
Ca lucruri ce se simt :]
Nu` se spun prin cuvinte`!•

.•Profiita de fiecare clipa` =]
Ca`n fiecare paradis =X
Exista cate`o ispita =P•

Xx. [[`ti-ai Luat`o in cap`.
Ce`pacat`!
Acum`esti mai de ***`! winking
. ce s`a intamplat`? surprise
ti-as fi spus`ca te`iubesc`.
da ***`. n`ar fi rimat`! ]]

• … pentru fanii mei un simplu Te-am pupat si la revedere!

; x. plang ιn hohote de ras. day єvєryday. auzι bєy.[!? ]. hey! 'tє`n mortιι tєι.[ ].; x

ღ•°Iubeşcღ•°

Îţi aduci aminte de ea?! Cât de bine împreună vă stătea.Lumea vă invidia.Luna,şi ea vă admira.Aţi uitat de tot acum.Şi fiecare`i pe alt drum!

Mi`e dor să te strâng în braţe, să te sărut.Mi`e dor să îmi vorbeşti, mi e dor să te ascult!
• Iubire nu exista, exista doar creduli, iluzii si speranta, si visuri de nebuni!
-Astazi de exemplu vreau sa pierd timpul, astazi nu te iubesc!
-Sunt o fata normala...sunt ceilalti care ma fac sa ma simt speciala.
- N`am crezut ca e normal s'ajungem si noi candva.la final
-Mi`e frica sa iubesc, dar sunt indragostita. Ce ironie!
-Dupa un altu`, tot un altu` vine... Aceleasi replici, acelasi te iubesc. acelasi mi`e dor de tine, te doresc.
-Fara sa vreau, realizez cum imaginea ta, clara odata...Devine transparenta.
-Realitatea nu e niciodata la fel de frumoasa ca visele pe care ti le-ai facut...
nainte sa plec vreau sa stii ceva:. arunca pozele cu mine si sa nu’ti fie dor.ca n-are de cine
* Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotul
* Prea tarziu pentru regrete…pentru lacrimi …Viata merge inainte, cu sau fara prea multe cuvinte!
* Am o vorba de la tata. intr-o zi se-ntoarce roata
* Am o tehnika speciala. stiu exact cum sa te bag an boala. sa te’nec an parfum si sa ma vezi printre baloane de sapun
* Nu-mi pasa ca ma sting ujor asteptamnd.nisip purtat.de vant.doar lacrimi mi-ai lasat si un suflet pierdut.sa-mi tsina de urat.
* I need you here wherever you are …I need you now to take me so far!
* Chiar dacă în spatele unui vis se poate ascunde un coşmar…nu uita să crezi în tine şi toate problemele încet dispar
* Fericirea este gaura cheii prin care tragi cu ochiul la ceea ce numai visul poate atinge
* Sunt inofensivă, dar gândul meu e criminal
* După bărbat şi autobuz să nu alergi niciodată. că după o jumătate de oră vine altu
* Let me feel it, i wanna touch your skin.let me kiss it, i wanna taste the sin
* Viciul dăunează doar dacă nu iţi face plăcere!
* Your love is burning like the sun in july
* Un zâmbet nu costä nimic, dar ofera multe.
* Prietenii ramân prieteni. Cei care nu ramân … înseamna ca n-au fost
* Lucrurile pe care nu le spui, se pierd…nu-i pacat!?
* Cu timpul vei vedea ca desi te simti fericit cu cei care iti sunt imprejur.iti vor lipsi teribil cei care mai ieri erau cu tine si acum s-au dus si numai sunt.
* Emergency?! I just killed my boyfriend
* Let’s go fishing for a dream
* Ai fost un prost, îl întrerupse fata. Nu trebuia sa visezi, trebuia s-o iubesti.
* DND. Număr o bilă din doi în doi. Când vreau să scot rădăcina pătrată din ea, te chem şi pe tine.
* Chuck Norris poate sa dea foc la furnici cu lupa. Noaptea!
* Cine vrea plictiseala?…. o dau gratis!
* Si marmota invelea marijuana in lenjerie intima sa poata trece granita

Sper să îţi placă. love struck postat la 10 Iunie 2012 16:29
Raspuns la intrebarea:
Heyy Tpuu:X. vreau niste status noi nu conteaza! Fundabig grin
Petre Băă
P Petruu
Petrică Băă

chiar nu am ideii. Scuze puppy dog eyes. postat la 10 Iunie 2012 16:20
Raspuns la intrebarea:
Buna TPU! Ce nume sa-mi pun pe Facebook daca ma cheama Petre? De ex Petre si atat. Funda!
- Mulţumesc foarte mult ♥. Sunt foarte frumoase ♥. Dacă nu te superi, poţii să ' l trimiţi. Şii mersii încă odată. Şii id ' u trimile ' l doar dacă vrei tu;*. postat la 2 Iunie 2012 18:19
Raspuns la intrebarea:
Bună TPU! Vreau să vă rog şi eu ceva >big grin

| Mariax3 a răspuns (pentru Mariax3):

Scuze pentru ultima parte, am vrut sa o copiez pentru ceva, si din greseala am pus-o la tine happy. Scuze inca o data love struck.batting eyelashes.

| NuStiTotulDespreMineAsaCaTaci explică (pentru Mariax3):

Nu-i nimic

| 8674els a răspuns (pentru Mariax3):

Te rog ..am si eu nevoie de niste status-uri gen''Debia acum mi-am dat seama ca am gresit"happy

12 răspunsuri:
| Uka_1739 a răspuns:

"nimeni nu e de neinlocuit, dar uneori este nevoie de mai multe persoane pentru a inlocui una singura" "nu am crezut niciodata ca se va ajunge aici.dar se pare ca azi cazi si maine te ridici" "ii zici "fosta" pentru ca nu mai e cu tine.ii zici"curva" pentru ca acum suruta buzele altcuiva ii zici "nenorocita" pentru ca te-a facut sa suferi, dar aduti aminte ca odata ii ziceai"iubire" "uneori nu avem nevoi de sfaturi, doar de persoane care sa ne asculte" "acum o vrei cand te priveste cu ura..cand te iubea nu era buna''' "uite-o e fericita! si sti de ce? pentru ca a invatat ca fraierii nu merita nimic!" "niciodata sa nu uiti ce iti spune cineva la nervi pentru ca este momentul cand adevarul iese la suprafata" "barbatii au descoperit focul...dar femeile au descoperit cum sa se joace cu elwinking" "si sti ca atunci caand vei avea timp si pentru mine.voi fi aici, dar nu pentru tine" "nici nu sti ce simti ura sau iubire..ca nu-l iubesti pe el. iubesti o amintire"cam atat deocamdata:*sper sa-ti placa

| jacobtim44 a răspuns:

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…
Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…
Exista doua cuvin...
VEZI MAI MULTE PE http://pedanny.blogspot.ro/

| Anaalex520 a răspuns:

- Ca tine gasesc si in RECYCLE BIN...Ca mine nu gasesti nici pe GOOGLE

- In padurea cu alune aveau casa 2 pitici...Vine Cioaka si le spune daca Elodia e aici?

- Cine se trezeste de dimineata…casca toata ziua

- Cand stapanul nu-i acasa, sar pe geam si intru in casa.

- O sa mori bah puta ascultandu`l pe gutza…

- Draga esti de milioane…i-a 50.000 si du-te...

- Dansez pe sarma DND

- Femeile...sunt ca locurile de parcare : cele bune sunt okupate iar cele libere sunt pentru handicapati.

- Numar oile de pe mess; daca te-am sarit, esti kapra! Mai stai o data... :D

- Astazi… am aflat ce e Iubirea :X …..MAINE…. afli tu ce-i despartirea.

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html

| DianaCorsa a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| Shumy1 a răspuns:

Statusuri noi gasesti aici: http://www.connect-s.ucoz.ro este unul dintre cel mai mare siteuri de statusuri din Romania

| SunTAdY a răspuns:

Uite aici : http://www.statusuri.name/! sper sa iti fie de ajutor. si mai am unu : Azi nu am status;)!

| CeRaCeRa a răspuns:

Chiar si cea mai buna intre femei tot are o coasta de drac intransa

Femeia judeca pe dracu’ si-l scoate dator.

Unele femei sunt ca cepele, cand le dezbraci te fac sa plangi.

Numai in pat o femeie trebuie sa taca, lasandu-si mainile si ochii sa vorbeasca in locul ei

O femeie poate sa ierte orice, in afara de faptul sa nu-ti pese de ea.

Importanta nu e lungimea unei baghete, ci magia din ea.

E mai bine sa fii vazut, decat trecut cu vederea

Zambeste, pentru ca oameni sa se intrebe la ce te gandesti.

Femeile sunt ca norii: cand se intalnesc, tunetele nu intarzie.

0 femeie respinge uneori tocmai ceea ce o incinta mai mult.

Femeia este o creatura pe care cu cat o cunosti mai bine...cu atat o intelegi mai putin.

Femeia vede unde barbatul abia zareste.

Femeia nu schimba barbatul, barbatul se schimba pentru femeie

Nu exista durere mai nimicitoare pentru sufletul unei femei decat aceea de a se fi daruit intreaga, trup si suflet unui barbat nedemn de iubirea ei.

Nu urmaresc sa rastorn lumea, ma multumesc cu faptul de a nu ma lasa rasturnata de ea