| IAMKENNETH a întrebat:

Heiii. Am o intrebare.
Sunt fata si as vrea sa-mi iau 'fullcap'.Prietenii inclusiv baieti mi-au zis ca-mi sta bine . Mentionez ca nu sunt nici fitoasa dar nici baietoasa.
Ce ziceti , sa-mi iau?

Răspuns Câştigător
| BlackBVB a răspuns:

E foarte tare.si eu am.parerea mea e ca se merita iar daca tie iti place nu ar trebui sa te intereseze chiar asa tare parerea celorlalti.multe sunt spuse din invidie.bafta.fundita?

| IAMKENNETH explică (pentru BlackBVB):

Ai dreptate~.
Da iti dau fundita, doar problema e ca sunt un membru mai nou, si nu stiu cum sa dau fundita. hehe^^.

| BlackBVB a răspuns (pentru IAMKENNETH):

Votezi ca cel mai bun rasp iti dai repede seama