| Dianaa0Xd a întrebat:

Buna TPU am o intrebare cum pot sa slabesc repede acum ca e si vara? merg la gym dar mi s-a spus ca gym-ul ingrasa? si ce ar trebui sa manang. in general vreau sfaturi cum as putea slabi repede happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la un cabinet de biorezonanta, medicul care te consukta este si nutritionist. Cere i sa ti ofere un stil alimentar adecvat situatiei tale. Gym ul nu ingrasa, prostia altora, da. Nu au o alimentatie corespunzatoare si nici nu se in de un regim adecvat. Nu iti recomand diete diverse iti nenorocesti sanatatea, un consult care nu te costa mai mult de 150 de lei. vei stii exact ce alimente sunt sau nu potrivite pentru organismul tau. acum tu alegi.Succes.

| nadiutzza11 a răspuns:

Eu am auzit de o cura care se zice ca da minuni mancand numai pepene numita de astfel "cura cu pepene''. dar daca nu te incanta te sfatuiesc sa dai un sarch pe google dar in principiu fructe, legume, seminte dimineata, iaurturi, fara grasimi si mult sport. succes la slabit! te pup!