| TheRGuy a întrebat:

Am o intrebare. Nu am par deloc pe maini, nici pe picioare, dar in schimb, am o multime de par pubian. Mustata am ceva, dar colegii mei au mai multa. Sunt cel mai inalt din clasa. Vocea e subtire. Cine vorbeste cu mine la telefon spune ca sunt o fata. De ce se intampla asta? Am 13 ani.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Si ce daca n-ai par pe maini sau picioare? Si ai doar 13 ani, ai timp sa ti se ingroase si vocea si tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi mersi ca nu trebuie sa te epilezi si pe maini si picioare.

| Kerre a răspuns:

Inca esti la o varsta destul de frageda, nu te grabi toate acestea vor aparea in timp.