| Alexiis a întrebat:

Buna~ TPU. :*...Am o intrebareeee`. Cel mai rapid raspuns =voot. love struck

Cum conving un baiat sa se combine cu mine? puppy dog eyes33.

Răspuns Câştigător
| xCăpşunici a răspuns:

Trebuie să ai simțul umorului.
Să-l privești convingător in ochi
Si să ai mereu zămbetul pe buze =3

Aceste lucruri. să sti. Sunt cele 3 lucruri de bază
Restul să ști, vine de la sine

| Alexiis explică (pentru xCăpşunici):

Dar daca nu prea ma intalnesc cu el?! :-ss

| xCăpşunici a răspuns (pentru Alexiis):

Fă să se intample asta.
Intră in discutie si priveste-l fix.
Fundă?

10 răspunsuri:
| olian a răspuns:

Pe mine ma-ai convinshappy

| tedy97 a răspuns:

Sarah te contrazic sunt baiat stiu mai binelaughing il chemi langa tine si il intrebi daca ii pari amuzanta apoi apropii buzele d ale lui 90% restul face el daca ii place d tinewinking

| LoveeMakeup9 a răspuns:

Spui despre el ceva in genu ''te iubesc'',''Frumosule'',''Iubirea mea'' lucruri faine despre el.Trebuie sa pari interesata chiar de ce nu iti place la el. Dupa ce va combinati o sa fie indragostit LULEA de tine si nu va mai conta nimic.SUCCES!

| Alincs3333 a răspuns:

1.Conteaza aspectu
2.Conteaza cum arati
3.Trebuie sa nu o dai in bara daca iesi la o intalnire cu el
4.Sa fi amuzanta si buna cu el
5.Sa fi putin ca mama lui

Cele 5 idei de baza.Succes!

| Alincs3333 a răspuns:

Si sa nu te coporti urat ca cimpazei de la circlaughing

| andr3ella a răspuns:

E foarte simplu.Trebuie sa fii naturala, sa-i spui tot adevarul.nu trebuie neaparat sa-l saruti, poti sa-l convingi vorbindu-i frumos, facandu-i complimente si neaparat sa-i zici ca il iubesti mult de tot.Trebuie sa-l faci sa creada ca fara tine nu poate trai.Mai e cv:imbracate sexi dar sa nu exagerezi, nu uita ca le place mult. Sper sa reusestiwinking