| zuzu199zuzu a întrebat:

Buna TPU am o mare problema.Deci este legata de scoala, avem un nou profesor de muzica(inainte aveam o profesoara dulce ca mierea era buna si etc) profesoru asta e dement noi nu am invatat notele muzica(sunt a 7-a si fara mistouri va rog)si daca nu le invat in o saptama imi da patru si ma lasa corigenta va rog daca ma puteti ajuta orce este bun un site daca se poate cv online.va multumesc din suflet astept raspunsuri.cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este dement ci doar exigent si respecta programa.Voi v-ati obisnuit sa luati la orice materie 10 din nimic... Daia ajungeti sa nu luati bacu..Desigur la muzica e altceva.Dar notele ar trebui sa le stie orice prost..Bv lui.un om care incearca sa va scoata din incultura voastra!

| fonfulika a răspuns (pentru anonim_4396):

Bai boule lasa fata in pace stii ceva daca pe ea nu a invatat-o nimeni ia hai dispari de aici si lasati parerile pentru tine deci valea si nu te mai lua de ea ma fraiere daca profilor nu lea pasat de muzica ce vina are ea hai valea si las-o

| anonim_4396 a răspuns (pentru fonfulika):

Ce vina are ea? Ma duc la bunicu de 84 de ani si iti spun eu ca stie lucrurile astea..Si de ce s-a inventat scoala? Sa inveti..Sigur nimeni n s-a nascut invatat dar sunt sigur ca le-a spus si le-a predat lucrurile astea idiotule..Sunteti niste inculti! Astea sunt lucruri pentru prosti! Daia nu luati bacu! Ca asta e generatia de prosti..Ca daca nici prin atata lucru nu imi dai dreptate insemna ca esti mai prost ca ea. + Exista carti, internet, parinti, poate sa vorbeasca cu profesorul daca nu a inteles..desi nu ai cum sa fi asa de prost incat sa nu intelegi la muzica..Ma tu nu sti cum e programa la muzica>..doar pentru ca unii profesori va ling in cur cu note mari asta nu inseamna ca sunt corecti..Astia ca demenu asta de profesor sunt adevaratii profesori care vor sa ramai cu ceva in capul ala.