| BBAlyss a întrebat:

Buna TPU
Am o mare problema si va rog din suflet sa ma ajutati
Culoarea mea naturala la par este satena, in urma cu o luna m-am vopsit castaniu inchis.Asa ar fi trebuit sa iasa dar a iesit negru.Astazi m-am decolorat si am cumparat o alta vopsea, e castaniu(pe cutie scrie ICED MOKKA).
M-am decolorat, dar nu a iesit cum trebuie.Acum am in par negru, roscat si la radacini putin blond
Intrebarile mele sunt:
1.De ce a iesit asa?
2. Daca as folosi vopseaua cumparata mi-ar iesii culoarea respectiva?
Daca nu ce as putea sa fac sa scap de culorile din cap, pentru a obtine intr-un final culoarea dorita?
Sau macar sa am din nou culoarea mea naturala

VA ROG MULT SA MA AJUTATI

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Din aproape negru cu greu obti din nou saten,nu ti mai deteriora parul cu decolorante,fa l iar un negru si cu timpu vopseaua va iesi si te poti face satena, macar va fi uniform, nu in trei culori