| BBAlyss a întrebat:

Buna TPU

Am o mare problema si va rog din suflet sa ma ajutati

Culoarea mea naturala la par este satena, in urma cu o luna m-am vopsit castaniu inchis.Asa ar fi trebuit sa iasa dar a iesit negru.Astazi m-am decolorat si am cumparat o alta vopsea, e castaniu(pe cutie scrie ICED MOKKA).

M-am decolorat, dar nu a iesit cum trebuie.Acum am in par negru, roscat si la radacini putin blond

Intrebarile mele sunt:

1.De ce a iesit asa?

2. Daca as folosi vopseaua cumparata mi-ar iesii culoarea respectiva?

Daca nu ce as putea sa fac sa scap de culorile din cap, pentru a obtine intr-un final culoarea dorita?

Sau macar sa am din nou culoarea mea naturala

VA ROG MULT SA MA AJUTATI

2 răspunsuri:
| claudiu_9632 a răspuns:

Pai eu asi spune sa mergi la coafor si atc poti fi sigura ca vine cum vrei tuwinking

| corynna a răspuns:

Asa am patit si eu.Si singura solutie a fost sa ma duc la un salon, unde mi-a facut suvite blonda si vopsit cu un saten deschis. Culoare care a iesit a fost superba, aproape de culoare mea naturala.