| alexandra98flory a întrebat:

Am o prietena care a inceput sa scrie o carte de dragoste. Si ea ne-a propus sa facem si noi una(eu si alta colega). Insa eu nu am idee cum sa o incep. Nu as vrea sa fie clasica poveste de dragoste (se intalnesc, se indragostesc si dupa au parte de probleme ca in final sa ramana impreuna etc). Nu as vrea acest gen de poveste. As vrea ceva amuzant si cu putina drama. Cealalta colega a inceput sa scrie, insa eu am ramas in urma. M-ati putea ajuta, va rog? *Multumesc anticipat!* p.s scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| Zoey112 a răspuns:

Pai poti sa te inspiri din alte carti sau filme pe care le-ai vazut.
dupa ce o termini o poti publica pe wattpad.com daca iti faci cont happy