| Lumiii13 a întrebat:

Am o problemă...
Am un băiat în clasă care se uită câteodată în oră la mine, își întoarce capul să mă vadă, dar când îmi întorc capul să mă uit la el, el își întoarce capul în altă parte....Rar îmi zâmbește, râde dar de cele mai multe ori se uită la mine.
Nu știu ce să cred...Mă place sau nu?
Vă rog ajutați-măă!

5 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Te admira, pun pariu ca esti personajul principal in gandurile lui, dar e genul ala care nu va face primul pas de teama de a fi refuzat.

| Lumiii13 explică (pentru SergiuBoss11):

Păi nici nu vorbește cu mine...

| Lumiii13 explică (pentru SergiuBoss11):

Dar nici nu vorbește cu mine... :/
Și eu îl plac pe el mult și vreau să vorbesc cu el dar stă cu prietenul lui cel mai bun și nu prea vreau să știe ce vorbesc cu el.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai daca are o anumita privire de aia de indragostit cand se uita la tine inseamna ca simte ceva pentru tine dar nu poti stii asta concret daca nu aflii de la el asta.

| Lumiii13 explică:

Nu vorbește cu mine și stă foarte mult mai tot timpul cu prietenul lui cel mai bun. Aș vrea să vorbesc cu el dar nu vreau să știe prietenul lui ce vorbesc cu el. :/