| EMNES7Y a întrebat:

am o problema cu rosul unghiilor si carnea de langa era, stiti cum pot scapa de acest tic? multumesc

4 răspunsuri:
| Enma a răspuns:

Off deci de la farmacie nu mai stiu cum se nume e o solutie daca te dai cu ea pe unghii are un gust asa oribil ca nu o sa mai poti manca o unghie in viata ta... ii spui farmacistei ca nu mai stiu cum se numeste dar e o solutie de dat pe unghii ca sa nu le mai mananci o sa-ti dea ea ceva sad

| εʟεпα a răspuns:

Esti exact ca mine` angry. Crede-am ca doar eu am acest tic prost.straight face. Vreau sa scap de el. crying

| aneth a răspuns:

Eu una am scapat cu ajutorul ojei, deoarece daca imi rod unghiile mi se duce oja ceea ce este neplacut, iar daca esti baiat...

| misa_4217 a răspuns:

Pentru rosul unghiilor este o oja speciala, de la miss sporty de preferat