| EllenutzZ a întrebat:

happy
Am o problema uriasa si va rog sa ma ajutati :-x.
Paii..cum sa incep.m-am indragostit de un baiat din Bucuresti :* ( Eu stau in Ploiesti ) dar nu e o problema ca pot merge acolo oricand. Asa si pe el l-am intalnit pe Skype happy. Pana aici totul bine pana cand am rugat un prieten sa ii spuna ca il plac. I-a spus si...el a zis ca nicioadata nu va fi nimic intre noi crying. Mentionez ca sunt cam uratica crying((((((((((((((((. Am o gramada de cosuri ( acne ) si nu stiu in puii mei cum sa scap de ele. Si cand eram pica am cazut pe scari si mi-am rupt nasul crying(((((. Acum chiar sunt uratica si imi pare rau dar nimeni nu e perfect. sad. Acum am cateva intrebari :

1.Doare o operatie estetica la nas si cam cat este pretul?

2.Ce sa fac ca sa numai am cosuri?

3. Pubertatea mi-a venit la 9 ani si jumate ( stiu devreme crying ) si acum am aproape 11 ani .....Cam cand imi va trece?

Plss love struck am nevoie de raspuns si nu vreau sa fac asta pentru acel baiat ci ca sa le inched gura oamenilor care ma judecaa sad oh go onj.

Răspuns Câştigător
| lauraroxi a răspuns:

Un om nu este neaparat frumos pentru exteriorul sau draga mea, vei realiza asta mai incolo, inca esti mica pentru o relatie! Cand vei mai creste vei privi lucrurile din alta perspectiva poate! Baiatul trebuie sa te cucereasca, nu trebuie sa te invarti, sa iti faci operatii pentru un baiat oricare si oricum ar fi acesta!

| EllenutzZ explică (pentru lauraroxi):

Multumesc din suflet! happy :*. M-ai ajutat extreme de mult.

3 răspunsuri:
| Smile4free a răspuns:

1.Pai nu stiu daca doare sau cat costa dar stiu ca nu e bine DELOC la 11 ani. Chiar nu prea ai avea voie.
2.Da-te cu apa termala pe fata
3.Oh pai mai dureaza..sincera sa fiu mult
Dar nu te gandi la toate astea traieste-ti cpilarie. Sper ca ti-am fost de ajutor si stai linistita totul se va aranja. Fundita? puppy dog eyes :* big grin

| EllenutzZ explică (pentru Smile4free):

Multumesc o sa iti dau vot puppy dog eyes