| Apheleia a întrebat:

Am observat aici multi fani ai anime-ului Naruto/Naruto Shippuden si va invit pe toti pe forumul http://narutohokage.forumz.ro/. Este un forum primitor,distractiv,amuzant si in stil Naruto. Sper din suflet ca fanii acestui anime sa se inregistreze,nu veti regreta. Daca decideti sa va inregistrati va rog lasati un raspuns(comentariu)cu numele vostru de pe forum,pentru a sti daca v-ati inregistrat. Primul ce imi lasa un raspuns cu numele sau de pe forum dupa ce se inregistreaza primeste fundita, iar restul vot. Mutmesc anticipat. P.S:Va rog nu va inregistrati pe forum daca nu sunteti fani ai anime-ului Naruto/Naruto Shippuden.

4 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Nu mă înregistrez, deoarece site-ul nu-mi amintește de nimic din Naruto. Distractiv? Posibil, dar nu şi pentru mine!

| KUBY78 a răspuns:

Da e tare naruto uitee si da e amuzant si stil naeuto

| Apheleia explică (pentru KUBY78):

Te-ai inregistrat?

| anger2203 a răspuns:

Bluze basic pentru femei cu mâneci scurte și lungi. Alb, negru, cu dungi, decolteu în V, decolteu rotund. Găsiți cele mai bune bluze basic la MOHITO!
https://www.mohito.com/ro/ro/imbracaminte/bluze/bluze-basic