| Lil2828 a întrebat:

Am revenit din nou. In primul rand as vrea sa imi cer scuze pentru categorie,dar nu am stiut unde sa o incadrez.
Deci, este cineva prin clasa a 9-a care se pricepe extrem de bine la matematica si romana? Am mare nevoie de ajutor sad Din pacate am lipsit un an de la scoala din motive medicale si am cam uitat tot :'( Deci cine se pricepe si a inteles ce problema am,sa lase un id de messenger sa vorbim si sa ma ajutati happy Pot fi mai multi, nu numai unul laughing Va rog mult! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| BTWIN a răspuns:

Fl_xxx_ro@yahoo.com

| Lil2828 explică (pentru BTWIN):

Am dat add happy

1 răspuns: