| nikol_8225 a întrebat:

Stiu ca nu e o intrebare dartongueaste fericit tuturor persoanelor dupa TPU.Si va multumesc celor ce dau raspunsuri corecte si da-ti funditzele pe merit:d.Paste fericit si bafta la funda:X:Xlove struck(cine stie poate veti ajunge expert TPUkiss

2 răspunsuri:
| AlexiaClaudia a răspuns:

Multumesc mult, si tu sa ai parte de toate cele bune si un Paste cat se poate de fericit.Mai multe nu scriu ca nu prea ma pricep dar le urez tuturor sarbatori fericite si sa incerce sa si deschida inima macar in prilejul Invierii Domnului, mult noroc si un Paste plin de caldura si iubire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aww...Este foarte dragut din partea ta! Si noi, utilizatorii TPU.ro,iti uram un Paste fericit cu multe bucurii, familia ta sa-ti fie sanatoasa.Iti multumim sau va multumim ca inca mai exista oameni cu bun simt! :X Iti urez inca o data un Paster fericit si numai bine! :X
O seara buna si iti urez noapte buna!