| EuShiNumaiEu a întrebat:

de ce uni baieti sunt asa de nesimtiti?

Răspuns Câştigător
| LifeInPink a răspuns:

Tipic masculin. desi nu toti sunt asa. nu trebuie sa ii judecam pe nedrept si pe cei care nu sunt.stiu si inteleg ca te deranjeaza, si ai vrea sa schimbi ceva, dar daca si cel de langa tine nu vrea, e imposibil.asa ca trebuie sa ne resemnam si sa cautam pe altcineva mai potrivit. Nu uita! NU cauta baiatul perfect, ci baiatul cu ale carui defecte vei putea trai o viata!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca asa s-au obisnuit si nu au fost educati cum se cuvine iar fetele sunt la fel (unele).

| Artemisia a răspuns:

Asa sunt ei.80% dintre baieti sunt niste boi.
Sunt foarte putini baieti stilati/educati/simtiti/etc.
Este greu sa ii gasesti.Baietii stilati sunt niste specimene mai rare.

| Laura1102 a răspuns:

Din pacate asa sau nascuti toti fara exceptie

| alex9109 a răspuns:

Pentru ca pot.

| IntodeaunaPunPariuCuViata a răspuns:

Ce intrebare rolling on the floor, pentru asa sunt baieti mereu mai rar gasesti cate unu care sa nu fie nesimtitwinking
Funda?

| GeOrgeADD1995 a răspuns:

Fiindca nu stiu sa aprecieze cu adevarat fetele mai ales pe cele care merita

| 0ffliner a răspuns:

Pai,Draga multi baieti sunt nesimtiti dar la ce te referi nesimtiti?
Nesimtiti(Pervers,Idiot,Prost,Ne educat,Curvaretc.) Buni(ascultatori, curajosi, inteligenti (nu neaparat)etc.).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi ca noi stim ce e in capul unora dintre noi?happy