| Aryna14 a întrebat:

De ce baieti sunt asa de insensibili, nesimtiti etc?

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu toti sunt asa.
Nu exista o explicatie, pur si simplu asa sunt ei!winking

7 răspunsuri:
| yoo23 a răspuns:

De ce fetele se dau cu fond de ten ca si apa pe fata? Va face mai frumoase sau mai putin urate? De ce cand fetele se cearta intre ele stau destul de mult timp suparate una pe alta si nu-si vorbesc? De ce fetele incep sa planga pana si de la cele mai mici chilipiruri? De ce extrem de multe fete fac botu' ala de rata cand fac poze? De ce soarecele are coada?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai avut tu ghinion nu e nevoie sa generalizezi. asa pot spune si eu ca toate femeile sunt superficiale, vor doar bani si nu le intereseaza decat sa isi cumpere pantofi

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu sunt toti asa. pote doar cei pe care i-ai atras/i-ai cunoscut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti se pare tie.

| Aryna14 explică:

Scuze aveti dreptate nu toti sunt asa, dar cei pe care ii stiu eu sunt nesimtiti insensibili...ii cunosc din cl 1

| AlexCR7 a răspuns:

Nu spune baietii pentru ca nu toti sunt asa si care sunt asa numai de aia ca el se crede ca e grozav pentru ca isi bate joc de ceilalti

| Iabadabahu a răspuns:

Nu toti sunt asa ..si nu cred ca vreunul din ei este, pentru fiecare din ei au ceva aparte, si au o parte mai sufletista, trebuie sa-i cunosti foarte bine ca sa-i caracterizezi. Sunt baieti, nu vor arata nimanui partea lor sensibila. majoritatea, sunt altii care chiar sunt sufletisti si nu le este jena sa arate asta.