| stefanyparis a întrebat:

De ce unii baieti sunt nesimtiti?
funda **

Răspuns Câştigător
| Sarti a răspuns:

E o intrebare simpla pentru un baiat si o intrebare grea pentru o fata:un baiat crede ca oimpresioneaza o fata daca face ceva deosebit sau vorbeste intr-un anumit fel "porcos"ceea ce si pentru mine care sunt baiat ma deranjeaza, repeta crec la fiecare propozitie ceva "indecent"

3 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Aşa sunt băieţii. În fața prietenilor se dă mare, făcând haz de necaz de alții, bătându-şi joc de ei, nerealizând că face pe cineva să se simtă prost. Educaţia este principalul motiv, dar şi anturajul este de vină.

| Laurentiu_4547 a răspuns:

De ce sunt nesimțiți pai cred ca din educație și din anturaj dar mai sunt și băieți de treaba.

| SweetyღGirl a răspuns:

ADN barbatesc...