| camy_1020 a întrebat:

Dc sunt asa de nesimtiti unii baieti?

25 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Unii dinte ei nu sunt asa. Poate fetele au mai multe sentimente decat baieti.happyAsa suntem noi fetele.Mai intelegatoare si mai credule.big grin

| inna a răspuns:

Nu toti sunt nesimtiti laughing.

| Marii a răspuns:

Poate ca de fapt fetele nu stiu cum sa se comporte cu baieti si de aceea ei devin asa, te crezi usa de biserica? happy Baieti dati o bere ca va tin partea! tongue

| Marii a răspuns:

▄ █ ▄dulce▄ █ ▄ baieti au sentimente dar nicio fata nu sta sa-i asculte, cred mereu ca sunt victime. poate ca nu si le arata de fata cu voi dar au happy incercati sa-i cunoasteti mai bine si dupa aia spuneti concluzia

| JustMeFlory a răspuns:

Pt ca nu au cei 7 ani de acasa si bineinteles nu stiu ce inseamna respectul!

| Annitu a răspuns:

Pe ei să îi intrebi!

si eu sunt curioasă!winking

| Annitu a răspuns:

Tobias18c ARE CEL MAI INTELIGENT RASPUNS!love struck!

| Zâmbărici a răspuns:

Eee hai sa nu exageram nu sunt toti nesimtiti doar unii din ei adevarul e ca din ce in ce mai multiwinking

| want2bMajestic a răspuns:

Pt ca unii dintre noi asa italeg ei ca sa se comporte.de geaba le iese o fata draguta, simpaica in cale pentru ca el tot asa o trateaza ca si p una idioata...adica o pitipoanca

| Sara a răspuns:

Cu nesimtirea si eleganta te nasti! trage sing conclz

| dulshe a răspuns:

Pt k nu au sentimente, nu sunt k noi fetele mai sentimentale,

prfml
| prfml a răspuns:

Si la baieti si la fete sunt uscaturi. Nu trebuie decat sa te gandesti bine pe cine vrei sa cunosti sau sa il lasi sa te cunoasca.

| beba a răspuns:

Vor sa iasa in evidenta si asta e calea cea mai rapida spre afirmare!hee hee

| sigmanet a răspuns:

Nu sunt nesimtiti, doar ca sunt neglijenti

| bibitza a răspuns:

laughing asa i-a facut mama...natura big grin

sta in sangele lor maiwinking

| sese a răspuns:

Pentru ca umblă pîş pîş!

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Depinde de baiat.Sincer nu sunt toti asa.winking

| crookedsight a răspuns:

Depinde de băiat happy Şi nesimţirea poate fi o artă tongue

| copilu a răspuns:

Da bine zis unii.sty nu exista padure fara uscaturi...mai mult nu stiu ce sa ty spun pentru ca nu stiu la ce anume te referi cand spui nesimtyti...bafta

| kalymari a răspuns:

Nustiu daca ii poti numi chiar nesimtiti...doar ca fetele sunt mai atente la detalii pe care unii baieti nici nu le observa...am avut in viata (ne)sansa de a intalni tot genul de oameni...de la cei mai finuti si atenti pana la cei mai needucati si nesimtiti...asta e viata nu e toata roz si acum sa fim seriosi daca nu ar fi si nesimtiti, cei cu bun simt nu ar avea nimic interesant si altfel ar interveni monotonia...de exemplu imaginati-va cum ar fi sa exixte doar baieti cumiti si la locul lor(adica sa fie toti la fel), nu ar deveni plictisitor la un momentdat sa cunosti sunte de baieti,, gemeni"? laughingrolling on the floor... dar u cum ai dori sa fie,, toti" baietii?( ingeri?)

| alecs_5368 a răspuns:

Simplu:pentru ca sunt baietilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da si nume ca altfel nu se pune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sunt asa de nesimtite si unele fete

| camy_1020 explică:

Mari... kom crezi uh k ar trebui sa se comporte fetele cu ei?happy...si nu ma cred usa de biserika...era doar o intrebarehappy...

| stefania_6780 a răspuns:

Asa sunt toti parerea mea thinking