| anonim_4396 a întrebat:

:* am si eu o intrebare... mie imi place de 2 baieticryingsi nu stiu de care imi place mai mult, dar intre timp am aflat ca la aman2 le place de mine... unul e de la mine din scl si e cls a 8aA, m-am cunoscut cu el in excursie anul trecut cand jucam adevar sau provocare si am primit provocare sa il pup(l-am pupat pentru ca altfel iesam din joc)si de atunci am ramas prieteni, pe urma nu am mai vb mult timp adica pana anul acesta cand a inceput scl, cand eu i.am dat sms cu "cf"apoi am mai vb prim sms bla bla bla, apoi eu l-am itrebat daca iese afara cu mine sa mai vb si chestii de genu asta.Cand am iesit cu el afr m-am simtit ff bine, si dupa ce ne-am luat la revedere si a plecat fiecare acasa, cam dupa 2-3 min mi-a dat sms daca mai ies si adoua zi afr si apoi am vb pana noaptea tarziu prin sms-uri si la un momentdat mi-a zis ca ma place si eu am ramas masca. Al doilea tip pe care il plac si care ma place il cunosc de mult, de vreo 5-6ani si suntem prieteni foarte buni si amdevenit prieteni de familie, iar parintii nostri se inteleg foarte bine mie imi place de el de vreo 3ani ma rog el nu stia, a aflat atuci cand am aflat si eu. Era ziua mamei, iar eu jos (cum ar veni in pivnitza)am masa de biliadr si eram eu, el si ink 4 copii printre care si fostul gagik(masa cu mama ink se iteleg bine)si tipu asta m-a chemat afaraa putin sa vb, eu m-am dus si mi-a zis ca ma place si ca ma place de mult dar nustia cum sa imi zica, atunci i-am zis si eu k si mie imi place de el si a dat sa ma sarute si am intors capul(acum oarekm imi pare raw, oarekm nu), apoi m-a intrebat daca vr sa fiu cu el si i-am zis sa ma mai lase sa ma gandesc si ink asteapta rasp nu stiu ce sa faccryingvreau si eu sa imi dati un sfat sau ceva cum as putea sa aleg nu stiu ce sa zic Ajutati-ma va rog(nu ma criticati va rog) Multumesc :* fundahee hee

Răspuns Câştigător
| Skillzx55 a răspuns:

Gandeste-te pe cine placi mai mult si cu cine te intelegi mai mult din cate am vazut cu primul tip tiar fi mai ok deci nu stiu aici ii decizia ta asta ii doar un sfat

2 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Daca il iubeai cu adevarat pe primul nu mai exista al doilea...Iar o relatie nu se poate lega doar dintr-o chestie gen sms, "buna, ce faci, stii imi place de tine" straight face Sa fim seriosi...Cati baieti nu fac asta doar din distractie si ca sa profite?
Totusi, mai bine te-ai gandi tu daca chiar este ceva macar cu unul dintre ei, si fa-o bine, nu doar superficial!
Bafta!winking

| Allix13 a răspuns:

Nu stiu pur si simplu gandeste-te care e alegerea mai buna...nu iti putem alege noi(TPU) iubitul, personal nici nu ii cunosc laughing deci in concluzie este alegerea ta