| Tourniquet a întrebat:

Am si eu o problema. Doua profesoare se iau de mine ca nu imi prind parul. Diriginta si profesoara de engleza (director-adjunct). Mi-l prind doar la ora de engleza pentru ca mi-e frica de profesoara ca e foarte rea. Ideea e ca mie imi sta foarte urat cu parul prins. Cum as putea sa mi-l prind? Il am ondulat, tuns in gherute, e un pic mai lung de umeri, saten deschis, am tenul alb, ochii verzi si port ochelari. Va rog eu frumos sa-mi dati idei pentru ca imi sta oribil. sad
Va dau fundita si multumesc.
P. S : NU am placa de intins.

8 răspunsuri:
| BilaDorel a răspuns:

Fa'ti doua cozi in parti, care sa-ti vina in fata.

| kyGirL a răspuns:

Pai poti sa ti-l prinzi dar jumate din par sus si acolo il faci sa stee inprastiat.Iar restul il dai pe o parte si il legi cu un elastic sa stee fix...big grin
Sper sa iti fiu de folos

| Tourniquet explică (pentru kyGirL):

Nu am inteles cum. sad Mai explica-mi odata, te rog.

| kyGirL a răspuns (pentru Tourniquet):

Krisu mama nu stiu la ce scoala esti dar eu am parul saten cu suvite blonde.si peste suvite am mai bagat violet deci...mie nu imi zice nimeni nimic si ma duc cum vreau eu la scoala inbracata si cum vreau sa imi prind parul pe ziua respectiva

| kyGirL a răspuns (pentru Tourniquet):

Deci poti sa ti-l prinzi cu o clama sus sa iti stee frumos

| Tourniquet explică (pentru kyGirL):

Deci la tinuta nu ne zic nimic, da' la par fac ca toate alea... Doar profesoara de engleza si diriginta. straight face M-am saturat de ele pana peste cap...

| anonimx8 a răspuns:

Parca Rromania este o tara libera nu? Cel putin asa stiu eu tongue du-te cum vrei si explica-le situatiawinking

| Tourniquet explică (pentru anonimx8):

Nu prea. Si asa astazi s-au luat rau de tot de mine. Profesoara de engleza cica-mi da 3, diriginta ca cica ne tunde daca ne mai vede cu parul desprins. Si nu suport. Toti prietenii mei spun ca-mi sta mult mai bine cu parul desfacut. Mama ma lasa sa ma duc cum vreau, dar sa fiu imbracata curat, decent si adecvat anotimpului. Vin cu bluza alba cum ne spune, am note foarte bune si invat la materiile acestea, nu stiu ce au cu mine. M-am saturat. Diriginta s-a luat foarte rau azi de mine... Nu stiu cum sa mi-l prind. sad Va rog dati-mi niste poze, idei. :*