| AddaAdi a întrebat:

Am si eu o problema sad.....Stitii eu am fost intr.o relatie cu un baiat cam 2 saptamanii ..stiu ca vi se pare putin dar noi ne cunoasteam dinaine cu mult si intr.e noi exista o chimie. Faza e ca atata timp cat am fost cu el in relatie zici ca eram proprietate lui si pe langa asta tinea relatia secreta.Asta ma si facut sa ma despart de el.Recent am intrat intr.o noua relatie iar baiatul cu care sunt pot spune ca chiar merita eforul.Adebarul e ca simt cu adevarat ca il iubesc ♥. Problema e ca azi m.am intalnit cu fostul iubit si am stat sa vorbim despre noi de ce ne.am despartit iar el a spus ca chiar ma iubea si eu am spus ca nu il cred.Atunci el a inceput sa planga adica i.a curs o lacrima si s-a sters repede sa nu vad.Ce sa fac? Imi e greu sa il vad asa deoarece eu chiar tineam la el.De impacat cu el nu pot sa ma impac deoarece chiar il iubesc pe baiatul cu care sunt.Cum sa vorbesc cu el? Ce sa ii spun sau sa fac? Am nevoie de ajutor urgent va rog straight face Ms anticipat dau fundita mare mare :*

Răspuns Câştigător
| KimDinca a răspuns:

Ar trebui sa vb cu fostul iubit si sa i spui ca atunci cand te a avut nu a stiut sa te pretuiasca si acum cu noua ta relatie te simti mult mai bine iar daca chiar te iubeste ar trebui sa vrea ca tu sa fi fericita.Iar daca tu esti fericita cu noul iubit ramai cu el.Fostul se va descurca el! Nu ar mai merita sa te impaci cu el.Se descurca el nu ti face tu griji! Continua noua relatie si ce e in trecut sa ramana in trecut! Sper ca ti am fost de ajutor! happy

1 răspuns:
| Vvistula a răspuns:

Ii spui ca sansa lui a fost si chiar daca te-a iubit, acum nu are ce sa mai faca, e prea tarziu, ii zici direct ca sa termini, ca apoi o sa fie mai naspa. Daia e fostul, fiindca a fost, a fost si nu mai e.