| DellyNn0 a întrebat:

Am un laptop cu memorie placa video buna si am windows 7.Am incercat sa imi instalez gta san andreas, L.A Noire, Assasins Creed 2, 3 si nici unul nu a mers ce naiba are? Funda si la restul vot!

4 răspunsuri:
| emstrong a răspuns:

Eu cred ca e de la windous 7...
pentru acest windows nu s-au prea facut jocuri, pw win 7 merg doar jocurile noi, si alea cam rar. Dupa parerea mea win xp2003 este cel mai bun pentru jocuri si toate cele.
sper ca am fost de ajutor

| mario439 a răspuns:

Poate sa fi de la windous dau de la pc ca degeaba ai placa video daca nu ai rami sau procesor..incearca un reinstall

Răspuns utilizator avertizat
| HueyFreeman a răspuns:

Si eu de unde ouale lu Poseidon sa stiu ce are? Nu tu specificatii, nu tu detalii. Trebuie sa-ti citesc gandurile? (Din cate vad laptop-ul tau cu "memorie placa video buna" e cam slab.)