| GabrielaS13 a întrebat:

Am visat azi-noapte ca baietii se fugareau prin clasa si eu stateam in banca. Dintr-o data se aseaza unu langa mine si ma strange puternic de mana stanga cam ca indragostitii.Intelegeti voi.winking M-am trezit si mana stanga imi era calda tare. Parca m-ar fi strans cineva pe adevarat. Ciudat, nu? Oare ce inseamna?

4 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

E un vis, visele e formeaza in subconstient pornind de la dorinte si chesti cunoscute, pe care creierul le amesteca cum are chef. Si cate o data in timpul visului corpul nu realizeaza ca viseaza si reactioneaza ca si in realitate atat cat poate deoarece in timpul somnului corpul intra intr-o stare de paralizie.

| Doηηa a răspuns:

Da,e ciudat. Poate că ai un "admirator" secret care-și va arăta sentimentele față de tine mai devreme sau mai târziu sau, poate că este doar un vis, cine știe.

| Axys a răspuns:

Buna happy noapte creierul nu doarme odata cu noi sub cnstientul lucreaza happy eu cred ca e de la circulatia sangelui ori ca tea amortit mana noaptea si apoi sea revenit si ai simtit caldura aia happy oricum intr-adevar afara e foarte cald happypoate fi si asta o cauza

| Geezgirl a răspuns:

Nu inseamna nimic. E doar un vis!