| madalin1008 a întrebat:

Am visat de curand fata de care imi place dar a fost ceva de mi-a dar de gandit. Se facea ca eram la scoala intr-o clasa, eu stateam de vorba cu niste baieti si intra in clasa fata de care ziceam ca imi place, trece pe langa mine fara sa se uite la mine, se aseaza intr-o banca si a inceput sa vorbeasca cu toata lumea numai cu mine nu vorbea parca as fi fost invizibil ...se uita la mine si pe urma parca imi facea in ciuda si vorbea cu ceilalti ..eu am iesit din clasa aceea si apoi m.am trezit. Ceea ce ma ingrijoreaza este faptul ca am mai avut un vis de genul acesta imediat dupa ce ea mi-a spus ca nu poate sa ma vada decat ca pe un amic!

11 răspunsuri:
| ღAnonimღ a răspuns:

Esti cumva medium? Daca nu, nu ai de ce sa te ingrijorezi... Aia a fost o simpla coincidenta!

| OoBunnyoO a răspuns:

Probabil te simti ignorat si respins si in viata reala de aceasta fata, iar de aici ai avut si visul respectiv.
Si eu am visat aseara ca venea apocalipsa si ca eram un varcolac care omora agricultorii de de pe camp, noaptea, iar ziua imi faceam cumparaturi la Prada.
Daca s-ar adeveri toate visele pe care le-am avut pana acum, nu vreau sa stiu ce s-ar fi ales de intreg Universul.
Nu te mai lua dupa vise, sunt doar produse ale subconstientului tau si procese ale mintii. Atat.

| franco2003 a răspuns:

Tampenii, eu aseara am visat ppe bunicul meu ca ma bantuia si vroia sa ma omoare, asta nu inseamna ca o sa mor sau in cazul tau nu insemna ca o sa te paraseasaca

| EvilMonkey a răspuns:

laughing)))

| EvilMonkey a răspuns:

Tare

| BellaVedeta a răspuns:

Nu stiu, dar intra pe Google!

| TerrorGhost a răspuns:

Pai toate acestea sunt doar vise. Daca vreodata se va intampla in realitate ca fata sa iti faca in ciuda fii sigur ca stie ca o placi si daca te va vedea ca pe un amic inseamna ca te place doar ca prieten de gasca su nu e pregatita de o realatie. Sper ca te-a ajutat raspunu meu.

| madalin1008 explică (pentru TerrorGhost):

Stie ca o plac.si m.am gandit ca poate doar vrea sa se lase greu happydoar ea stie ce gandeste...

| TerrorGhost a răspuns (pentru madalin1008):

Pai ea iti dai sema ca se gandeste daca sa actioneze cu tine sau nu adica sa fie cu tine intro relatie dar poate face in asa fel incat sa nu stii ca se gandeste la asta fa-ti curaj si spunei.Stiu sentimentul si eu l-am avut si mi-am facut curaj si i-am spus.Nu-ti ascunde sentimentele fata de ea ca o sa ramai doar cu gandu la ea si nu-i bine.Fa-ti curaj poate ca fata aceea se va gandii serios sa fie cu tine! happy

| madalin1008 explică (pentru TerrorGhost):

Trebuie sa ii spun neaaprat happy Multumesc mult

| TerrorGhost a răspuns (pentru madalin1008):

Cu placere sa-mi spui daca fata va vrea o relatie serioasa si daca o respecti si ea te va respecata succesc in viitor