| blueve a întrebat:

Anu acesta la recuperare m-am imprietenit cu 2 baietii si o fata de la casa de copii. Unul dintre baietii Gabi, pe parcurs acelor 3 sap mi-a devenit frate si cel mai bun prieten In ultima sap, prin intermediul lui l'am cunoscut si pe celalalt baiat pentru care am inceput sa am sentimente. Vinerea inainte sa plecam acasa, am stat cu acel baiat in hol si ne tineam in brate si de mana. si nu am inteles de ce... Iar acum dupa 2 sap, cu ajutorul lui Gabi am inceput sa avem o relatie. Acesta ma suna ca sa pot vorbi cu acel baiat pana aseara cand i-am dat fetei care era cu ei acolo numarul meu, si nu mai vrea sa ma sune.

Poate am gresit dandu-i numarul dar nu trebuia sa fac asta. nu credeti? E problema mea daca ma suna aceea fata intruna nu a lui.

Daca sunt,, sora " lui si tine la mine cum zice, atunci de ce nu mai ma ajuta sa vorbesc cu iubitul meu?

P.s : Prietenul meu nu are tel sau net pentru ca acolo nu le baga.

3 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Te-ai gandit ca probabil "fratele tau" e gelos? Poate si el are ceva sentimente pentru tine!

| blueve explică (pentru JustDeedee):

Da sa stii ca m-am gandit... in prima sap am avut ceva sentimente si pentru el dar cand l-a intrebat cineva de acolo a zis nu.

| JustDeedee a răspuns (pentru blueve):

Stii bine ca nu toata lumea se deschide in fata oricui la astfel de lucruri.