| PurpleAngel13 a întrebat:

Buna TPU...Anul asta am banchetul de sfarsit de clasa a VIII-abig grinSi as vrea o coafura mai speciala. Ceva idei:SAm parul lung pana dupa sani, nu as vrea sa folosesc fixativ sau alte produse ceva cat mai simplu... un coc mai special poate ca sa nu imi fie cald:Xbig grin

1 răspuns:
| mdeex_3581 a răspuns:

Pai este bine sa iti cumperi multe clame.multe multe daca ai parul lunghee hee ok si sa iei fir cu fir de dedesubt si sa il duci sus (un pic mai jos de crestetul capului) si il prinzi cu clame. dupa ce la`i prin asa iti iei clame de alea fluturasi cu mai mult forte(clestisori) si iti prinzi p coc(Atentie! sa fie prins bine ca daca nu ti se da drumul cand dansezi)... sper sa iti fie de folos.deoarece eu asa am purtat parul la unul din banketehee hee. mult succes si distractie placuta!:*