| Bianca987654321 a întrebat:

Cum as putea sa-mi dau volum parului? Este lung, des si am putine scari...
mentionez ca, daca-mi dau cu fixativ, mai rau isi pierde din volum straight face

p. s. nu as vrea sa-mi schimb coafura sau sa folosesc produse de par...happy

4 răspunsuri:
| callie2 a răspuns:

Incearca un spray pentru textura la radacini. fara produse nu o sa reusesti nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| Ina_7071 a răspuns:

Usuca-l cu capul in jos.Si cand stai pe acasa prinde-l in coada in varful capului dar nu prea strans ca sa ramana urme happy Eu asa fac

| Crina1997 a răspuns:

Tapeaza-l putin la scara de sus...