| anonim_4396 a întrebat:

As avea si eu o intrebare. Ce cadou sa ii fac iubitei mele? Tinand cont ca implinim 5 luni de cand suntem impreuna.Pana acum i-am luat un urs de plus, i-am luat o fotografie cu noi doi si am pus-o in rama si i-am scris cateva scrisori de dragoste. Acum ma gandeam sa ii cumpar un buchet de trandafiri si sa ii dau o scrisoare. Voi ce ziceti? Aveti alte sugestii mai bune? Multumesc anticipat! Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| BubblesDoubleS a răspuns:

Heeey, pentru o fata ce i-ai luat pana acum e perfect happy. Nimic nu s-ar compara cu o scrisori de dragoste, trandafiri ciocolata si ursuletul de plus hihihee hee. Mai ales daca e mareeehee hee.
PS: Scrisorile de dragoste sau biletele de dragoste i le poti strecura zilnic in geanta in geaca sau ceva si stii ca le va gasi la un moment da happy. Ii vei face ziua mai buna. happy

1 răspuns:
| Flavi007 a răspuns:

Poti sa-i cumperi flori, e o idee buna. dar poti sa-ti personalizezi cadoul. de exemplu fa-i un CD cu melodiile ei preferate sau cu melodiile voastre, poti sa-i faci un PowerPoint cu poze pe care le aveti impreuna, daca stii pe cineva care stie sa cante poti sa-i faci o serenada, scoate-o intr-un loc special... in general fetele adora chichitele mici si simpatice facute cu suflet happy Bafta!