| Cristiggg4 a întrebat:

Salut.
De sarbatori as vrea sa ii fac un cadou foarte frumos iubitei mele.
Vreu sa ii iau o cutie mare de bomboane si un buchet mare de trandafiri, ce parere aveti?

Alte sugestii de cadouri?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine ia-i ceva sa-i si ramana si pastreaza ori florile ori ciocolata

| Kaℓi a răspuns:

Asta e un cadou foarte frumos? trandafirii ii va arunca in cateva zile, bomboanele le va manca.
Cumpara-i de banii aia ceva mai durabil. O rama sau un tablou, un ceas de birou sau de perete dragut, o esarfa in culoarea preferata sau orice altceva.

| Violleta2022 a răspuns:

De sarbatorile Craciunului nu oferi flori si bomboane, oferi cadouri mai consistente.
Ai tot timpul din lume si celelalte 362 de zile ale anului s aoferi flori si bomboane, dar nu de cRaciun!

| munteanuionvictor a răspuns:

E frumos cadoul pe care vrei să-l faci. Poți să adaugi un loz în plic și o felicitare scrisă de mână.

| Aimwork a răspuns:

Este dragut dar banal.
Investeste in ceva frumos, personalizat!
https://www.cadoria.ro/
Nu fac reclama sau ceva, asta iti recomand!
Florile nu sunt cele mai bune iarna..mai ales ca nu merita pretul in anotimpul asta!

| irinuca89 a răspuns:

Iti spun un cadou de care iubita ta va ramane surprinsa..si sotului meu doresc sa-i fac aceasta surpriza.fa-i cadou o cana termosensibila cu poze cu voi.Cauta pe internet astfel de cani pe care poti pune ce poze vrei tu.