| ValyHD a întrebat:

Buna TPU as dori sa imi spuneti si mie cele mai mici note la matamatica ca sa imi iasa media. si cea mai mica nota in teza...

Am Doi de 3

Răspuns Câştigător
| tuGatita a răspuns:

Cu 2 de 3, ai nevoie de 5 in teza, si in oral de inca doi de 6. sau un 5 si un 7. sau sa iei 4 in teza si doi de 7 la oral. grabeste-te! nu mai ai mult timp!

10 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Eu am avut 3 de 2 în clasa a 11-a laughing

un 2 pentru că vorbeam în oră.
alt 2 pentru că l-am înjurat pe ăla că mi-a pus 2.
şi celălalt 2 pentru că n-am făcut tema.

| ValyHD explică (pentru AikkoxD):

Si eu tot asa i-am luat rolling on the floor Unu ca ma injura unu si m-am enervat si i-am dat cu pixu in cap si 1 am fost in spital 1 luna si cand am venit la scoala mi-a dat test straight face

| AikkoxD a răspuns (pentru ValyHD):

Dar eu nu-mi făceam probleme că n-o să trec clasa. Mă descurc cât de cât la mate, am mai luat vreo 2 de 10 şi-un 9, cu 9 în teză şi mi-am scos media 7.

| Cristiann25 a răspuns (pentru AikkoxD):

Una e sa iei un 3 ca nu prea esti cuminte la ore etc si alta e sa fii analfabet si sa nu stii nimic la matematica.

| AikkoxD a răspuns (pentru Cristiann25):

Asta-i altă treabă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se vede cata matematica ai invatat daca nici media nu esti in stare sa ti-o calculezi.

| L7w7n7d7 a răspuns:

Cine te trece pe tine clasa când tu nu ştii să faci o amărâtă de medie aritmetică? Păi tu meriţi să rămâi repetent mă.

| BadResonance a răspuns:

De la 5 in sus

| evitaevis a răspuns:

Lasa media in pace si apuca-te de invatat

| Bubulina08 a răspuns:

Pune mana si invata sa iei 6 si 7