| Cristal11 a întrebat:

As vrea sa imi iau o carcasa alba de telefon.intrebarea este: cum o șterg cand se murdărești (nu de pix, mâncare sau de astea...) sau cand e prafuita? Acetona?! Sau cu șervețel pentru ecrane? Funda am nevoie urgent de un răspuns

Răspuns Câştigător
| JaneTheKiller a răspuns:

Daca dai cu acetona o ia dracu'. Sunt la magazine solutii pentru curatat ochelari, ecrane, etc. Cu o carpa moale imbibata in acea solutie poti face o curatire buna.
Uite si aici: http://www.clubafaceri.ro/produsehot/solutie-curatat-ochelari/

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca dai cu acetona o ia dracu'. Sunt la magazine solutii pentru curatat ochelari, ecrane, etc. Cu o carpa moale imbibata in acea solutie poti face o curatire buna.
Uite si aici: http://www.clubafaceri.ro/produsehot/solutie-curatat-ochelari/

| wolder a răspuns:

Spirt
servetel pentru ecran
sau un servetel umed

fara acetona

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

În orice situație, indiferent cu ce o "pictezi", poți folosi niște Cif cream (înlătură murdăria dificilă). Mai trebuie să ai o periuță, apă caldă, și atât.