| aℓèè a întrebat:

As vrea si eu niste programe de editat poze, dar nu din alea gen pizap, pic monkey sau mai stiu eu ce. Vreau sa pot pune background-uri in spatele pozelor si pe mine sa ma decupez sau ceva...sau sa pot pune ceva ca:http://www.facebook.com/....../photo.php Ma puteti ajuta, va rog? Funda garantata la cel mai bun:*!

Răspuns Câştigător
| AlinaTha112 a răspuns:

Http://pixlr.com/express/
Sper ca te-am ajutat!

| aℓèè explică (pentru AlinaTha112):

Cand o salvez nu mi se salveaza cum ar trebui....imi apare sa o deschid cu un program si nu merge.

| AlinaTha112 a răspuns (pentru aℓèè):

Nu ti se salveaza pentru ca mai ai si o alta fotografie editata in acelasi site salvata in acelasi folder, si nu poti salva mai mult de o fotografie in acelasi folder, pe celalalte salveaza-le in foldere diferite happy

| aℓèè explică (pentru AlinaTha112):

Tot nu mergecrying((

| AlinaTha112 a răspuns (pentru aℓèè):

Mai incearca, eu imi editez fotografiile in acest site de mult timp. Mereu imi merge... straight face

| aℓèè explică (pentru AlinaTha112):

Gata!:d mergeeeelove struck mersi mult de tot!:*

| AlinaTha112 a răspuns (pentru aℓèè):

Nu ai pentru ce ^-^! Te pup :*!

14 răspunsuri:
| Issabela26 a răspuns:

Photoshop-ul e foarte bun si poti face o gramada in el happy

| aℓèè explică (pentru Issabela26):

Trebuie descarcat, nu? Pentru ca l-am mai descarcat, dar cand incercam sa editez o poza..ma blocam...nu stiam unde sa apas si cum se foloseste. Exista tutoriale sau ceva? Ms:*

| Issabela26 a răspuns (pentru aℓèè):

Da trebuie descarcat si sunt foarte multe tutoriale pentru orice vrei sa faci in el cauta pe youtube ca sunt foarte multe dar sunt si pe alte situri happy