| pufulete_5719 a întrebat:

Buna TPU.as vrea si eu niste statusuri pentru un baiat care m-am despartit de el cu mult timp in urma si ar vrea sa fie cu mine dar nu vrea sa-mi strice relatia cu prietenul meubig grin

funditaaaaaalove struck

1 răspuns:
| sMotionless a răspuns:

♥Am invatat ca nu conteaza CE ai in viata, ci pe CINE ai... Iubeste-ma cand o merit cel mai putin...Atunci am nevoie cel mai mult!

Totul trece, asa se spune.Dar nimic nu trece fara sa lase urme

StOoP! Gata-Gata, nu vreaU sa ma fUre altu`no talking fura.ma` tu ca`| maI binebatting eyelashes,ca sh m|e |m` conv|ne blushing

Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite`o dupa putin timp : zambeste si e dulce happy"

si totusi stie cum sa faca, cum sa ma tina, Ca atunci cand e cu mine sa ma simt ca o regina:X"

cu toate astea tu stii bine ca orice ar face pan'la urma tot la tine vine...asa ca ai grija de el ca la tine'n inima nimeni nu-i la fel"

Ca m'a intarit "fata mergi inainte, o sa ai parte si de fapte, numai de cuvinte!"