| Hetrez a întrebat:

Buna TPU...
Astazi parintii mei o sa plece la sedinta si faza este ca...
am niste note mici.
mama este foarte severa si nu prea accepta, nu sunt sigur 100% ca o sa afle si de note, dar daca e sa fie, ce as putea face?
va spun sincer ca... nu accepta nici macar sa iau 9 apai 4/5

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Poti fi sigur 109% sigur ca va afla de note, de aia se merge la sedinta!
Tot ce poti face tu este sa inveti sa-ti repari acele note, nu-i timpul pierdut!
10 insemna perfectiunea, mama ta trebuie sa accepte si mici compromisuri, apoi profesorii au metode diferite de a nota elevii.

1 răspuns:
| T0T a răspuns:

Nu cred că e nici așa exagerată...Am fost și eu în situația ta odată dar am avut noroc și nu a aflat și asta îți urez și ție.