| ToLoveRu a întrebat:

TPU!

Bun....deci: eu m-am gandit sa dau la LIceul Sportiv din Constanta, eu practicand volei de 3-4 ani. So....mai am o prietena si ne-am gandit sa dam amandoua la acest liceu, dar ea nu a facut nicun sport pana acum. Ma refer ca nu de performanta, nu s-a tinut de niciun fel de sport. Am auzit ca se dau niste probe de admitere deci poate intra daca le trece cu brio chiar si asa fara performanta in spate, nu?

Si as mai avea nevoie sa imi fac o idee despre materia predata la acest liceu si cam ce medie ar trebui sa ai pentru a intra printe primii! Eu iubesc voleiul si chiar vreau sa merg pe acest liceu dar pentru mine este important sa mergem amandoua

Chiar apreciez ca v-ati facut timp sa imi cititi intrebarea!

Va multumesc mult!
P.S: Imi puteti spune cate ceva despre LIceul De Politie sau de Marina? Asa ca un plan "B" laughing

Pupici:*
Imi pare rau pentru categorie dar chiar am nevoie sa niste sfaturihappy

2 răspunsuri:
| NykuMjFan a răspuns:

Sfatul meu: Da!

| byby965 a răspuns:

Hmmm si eu sunt la Liceul Sportiv din Constanta si sincer este foarte frumos! Programul nu este incarcat! Profesorii sunt de treaba! Nu prea stiu de probele acele, dar toti colegii mei fac sport de performanta! Dar nu toti! Cred ca ar putea merge sa dea niste probe dar cred ca cu o conditie pentru ca la Liceul Sportiv se pun note si la sportul pe care il practici! Este rubrica in catalog! Cred ca daca o sa dea la un anumit sport va trebui sa participe de cateva ori la antrenament! Asa cred eu, dar mai bine ar fi sa te interesezi ..asta e cel mai binebig grin