| 1q2w3e4r5t6y7u a întrebat:

Care profil este mai greu Industrie alimentara sau Protectia mediului? Si care mi-o recomandati, ca nu stiu deloc ce sa aleg! Dau fundA.

5 răspunsuri:
| Neverrrrrr a răspuns:

Nuti sugerez industrie alimentara caci nu prea ai ce sa iesi cu calificarea asta,

| Adutzu2 a răspuns (pentru Neverrrrrr):

Esti sigur? Ca tehnician industrie alimentara poti lucra in aproape orice unitate fabrica/prelucreaza alimente de toate "natiile"?

| timeOUT a răspuns:

Ca dificultate amandoua sunt la acelasi nivel, dar ti-as recomanda protectia mediului, este un profil mai cautat.

| Adutzu2 a răspuns (pentru timeOUT):

Zi si mie ce faci cu protectia mediului dupa ce ai terminat liceul in afara sa te duci la facultate?

| deeadeuța17 a răspuns:

Pai depinde ce ti-ai dori eu as alege protectia medicala e mai grea da merita castigi si mai mult.