| 1q2w3e4r5t6y7u a întrebat:

TPU care profil este mai greu Industrie alimentara sau Protectia mediului?

2 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Industria alimentara e mult mai complexa. La protectia mediului sunt cateva HG-uri mari si late pe care daca le stii pe de rost esti zeu in domeniu. Mai usor e ce-ti place tie.

| ElenaMaria1979 a răspuns:

Industria alimentara este mai greu. Important este ce-ti place tie cu adevarat. Amandoua sunt frumoase, dar implica multe informatii, chimia este de baza, acum tu decizi ce iti face cu ochiul mai mult! happy