| OanaOniix a întrebat:

:*
Cateva statusuri in engleza+traducerehee hee?
Multumesc Anticipat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aicii :
• A smile doesn't cost anything. [ Un zambet nu costa nimic ]
• Even you aren't see me, I'm with you. [ Chiar daca nu ma vezi, sunt cu tine ]
• Do not stand in line to get love might that when you're in front no longer be anything. [ Nu sta la coada ca sa primesti iubire, s-ar putea ca atunci cand ajungi in fata sa nu mai fie nimic ]
• I prefer the truth who hurts but lies that heal. [ Prefer adevarul care doare decat minciuna care vindeca ]
• Our sky blue, why did you gray? [ Cerul nostru albastru, de ce l-ai facut gri? ]
• I have not but fail. I just found 10, 000 ideas that did not work. [ Nu am dar gres. Pur si simplu am descoperit 10.000 de idei care nu functioneaza ]
• Not looking for answers impossible. Better change the questions. [ Nu cauta raspunsuri imposibile. Mai bine schimba intrebarile.]

Cam atatea :*. Fundaa?

3 răspunsuri:
| HappyGirl4 a răspuns:

Nu exista din cate stiu eu